Barkod Numarası

Barkod Başvurusu işlemlerinde Türkiye'nin En iyi Hizmet Sağlayıcısı ile barkodlarınız kısa sürede alınmaktadır.

Firma Adı ile Barkod Numarası Arama

Firmanızın Barkod Numarasını Kontrol etmek için tıklayınız.

Marka Tescili

Logo Tescili, İsim Tescili, Slogan Tescili, ve Kişi Adları Marka Tescil İşlemi İle Koruma Altına Alabilirsiniz

Barkod Sorgulama

Barkod Sorgulama için tıklayın !

MFÖ Grubu da patent başvurusunda bulundu

MFÖ Grubu da patent başvurusunda bulundu
MFÖ Grubu’nun marka başvurusunu gerçekleştiren Asya Patent’den yapılan

açıklamaya göre, grubun marka başvurusu yaptığı alanlar arasında radyo ve televizyonhaberajansı, eğlence hizmetleri, dergi, kitap gibi alanlar bulunuyor.

Grup, MFÖ adını yalnızca müzik, müzik ürünleri ve medya değil yine faaliyet alanlarıyla ilgili manyetik, optik veya pozlanmış film halinde kayıt taşıyıcılar, antenler, uydu antenleri, yükselticiler ve bunların parçaları gibi pek çok sektörde de marka tescil başvurusu yaptı.

ÜNLÜLERE MARKA TAVSİYELERİ

Daha öncesinde Türkiye’nin en güçlü kadın seslerinden Leman Sam’ın isim tescilini gerçekleştiren Asya Patent ünlülere şu tavsiyelerde bulunuyor:

“Ünlülerden bazıları artan korsan tehlikesine karşı isimlerini marka olarak tescil ettiriyor. Ancak ünlüler açısından marka tescili kavramı, korumanın ötesinde çok önemli bir sektörü de beraberinde getiriyor.

Günümüzde ünlüler, marka tescilinden sonra bir çok ürüne adını vererek farklı sektörlerde pazarlara açılabilir, hatta markalarının lisansını vererek adları üzerinden para kazanabilir. Kullandıkları isim takma isimleri dahi olsa onu tescillemeleri gerekir. Zira kötü niyetli kişilerle karşı karşıya kalabilir.”

MFÖ’den önce patent başvurusu yapan ünlüler arasında Cem Yılmaz, Kenan Doğulu, Seda SayanHülya Avşar, Funda Arar gibi isimler yer alıyor.

 

  • mfö de tescillendi
  • Markasız da çıkmayacak
  • mfö markası tescillendi
  • marka tescili
  • patent
  • endüstriyel tasarım
  • barkod
  • kosgeb

    Comments are closed.