Barkod Sorgulama

 Barkod Sorgulama

GEPIR sayesinde hangi barkod numarasının hangi firmaya kayıtlı olduğunu ve herhangi bir firmanın hangi barkod numaralarına sahip olduğunu öğrenebilirsiniz.

Barkod Numarası (GTIN) İle Arama

GTIN’ler özellikle perakende satılan ürünleri tanımlamakta kullanılır.GTIN ile ilgili detaylı bilgi için burayı tıklayınız.

Lütfen Ticari Ürünün Üzerindeki barkod numarasını giriniz.

GTIN (Barkod Numarası):

Barkod Numarası Sorgulama

Firma Adı İle Arama

Aramak istediğiniz firmanın adını ve ülkesini giriniz. Dilerseniz seçenekleri azaltmak için firmanın bulunduğu şehri de girebilirsiniz.

Firma Adı İle Arama

v

Ara

 

Lokasyon Numarası (GLN) İle Arama

Yoğunlukla elektronik ticaret uygulamalarında kullanılan GLN’ler firmaların tüzel kişiliklerini ya da operasyonel lokasyonlarını tanımlar. GLN İle ilgili ayrıntılı bilgi için burayı tıklayınız.

GLN Numarasını Giriniz

Lokasyon Numarası (GLN) İle Arama

*

Ara

Taşıma Birimi Etiketi (SSCC) İle Arama

SSCC taşıma birimlerinin tedarik zinciri boyunca izlenmesi için kullanılır. SSCC İle ilgili detaylı bilgi için burayı tıklayınız.

SSCC numarasını (00 AI’ını kullanmadan) giriniz :

Taşıma Birimi Etiketi (SSCC) İle Arama

*

Ara

 

 

Barkod etiketler

barkod sorgulama,barkod sorgulama numara,barkot sorgulama,nike barkod sorgulama,on numara barkod sorgulama,barkod numarası sorgulama,barkod no sorgulama,barkod sorgula,nike orjinal ayakkabı sorgulama,parfüm barkod sorgulama,ürün barkod sorgulama,orjinal ürün sorgulama,adidas barkod,orjinal ürün barkod sorgulama,rakı barkod sorgulama,orjinal parfüm barkod sorgulama,nike urun sorgulama,nike orjinallik sorgulama,nike kod sorgulama,ürün kodu sorgulama,barkod kodu sorgulama,orjinal parfüm sorgulama,orjinal ayakkabı sorgulama,barkoddan ürün bulma,adidas orjinal ürün sorgulama,barkot sorgula,parfüm orjinalliği barkod sorgulama,barkod fiyat sorgulama,parfüm orjinallik sorgulama,adidas barkot,nike ayakkabı barkod sorgulama,nike sorgulama,puma saat seri numarası sorgulama,barkod numarasından ürün sorgulama,nike barkod,nike ayakkabı orjinallik sorgulama,ürün sorgulama,gepir barkod sorgulama,sigara barkod sorgulama,nike ayakkabı kod sorgulama,defacto barkod ile arama,sigara bandrol sorgulama,barkottan fiyat sorgulama,nike air max barkod sorgulama,burberry parfüm barkod sorgulama,barkod ile urun arama,barkoddan fiyat sorgulama,nike ürün barkod sorgulama,orjinallik sorgulama,ayakkabı barkod sorgulama

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.