Strict Standards: Declaration of WpLatteCommentWalker::start_lvl() should be compatible with Walker_Comment::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /home/barkod/public_html/wp-content/themes/creator/AIT/Framework/WpLatte/WpLatteCommentWalker.php on line 39

Strict Standards: Declaration of WpLatteCommentWalker::end_lvl() should be compatible with Walker_Comment::end_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /home/barkod/public_html/wp-content/themes/creator/AIT/Framework/WpLatte/WpLatteCommentWalker.php on line 39

Strict Standards: Declaration of WpLatteCommentWalker::end_el() should be compatible with Walker_Comment::end_el(&$output, $comment, $depth = 0, $args = Array) in /home/barkod/public_html/wp-content/themes/creator/AIT/Framework/WpLatte/WpLatteCommentWalker.php on line 39
Barkod Sorgulama |

Barkod Sorgulama

 Barkod Sorgulama

GEPIR sayesinde hangi barkod numarasının hangi firmaya kayıtlı olduğunu ve herhangi bir firmanın hangi barkod numaralarına sahip olduğunu öğrenebilirsiniz.

Barkod Numarası (GTIN) İle Arama

GTIN’ler özellikle perakende satılan ürünleri tanımlamakta kullanılır.GTIN ile ilgili detaylı bilgi için burayı tıklayınız.

Lütfen Ticari Ürünün Üzerindeki barkod numarasını giriniz.

GTIN (Barkod Numarası):

Barkod Numarası Sorgulama

Firma Adı İle Arama

Aramak istediğiniz firmanın adını ve ülkesini giriniz. Dilerseniz seçenekleri azaltmak için firmanın bulunduğu şehri de girebilirsiniz.

Firma Adı İle Arama

v

Ara

 

Lokasyon Numarası (GLN) İle Arama

Yoğunlukla elektronik ticaret uygulamalarında kullanılan GLN’ler firmaların tüzel kişiliklerini ya da operasyonel lokasyonlarını tanımlar. GLN İle ilgili ayrıntılı bilgi için burayı tıklayınız.

GLN Numarasını Giriniz

Lokasyon Numarası (GLN) İle Arama

*

Ara

Taşıma Birimi Etiketi (SSCC) İle Arama

SSCC taşıma birimlerinin tedarik zinciri boyunca izlenmesi için kullanılır. SSCC İle ilgili detaylı bilgi için burayı tıklayınız.

SSCC numarasını (00 AI’ını kullanmadan) giriniz :

Taşıma Birimi Etiketi (SSCC) İle Arama

*

Ara

 

 

Barkod etiketler

barkod sorgulama,barkot sorgulama,barkod numarası sorgulama,nike barkod sorgulama,barkod sorgulama numara,parfüm barkod sorgulama,barkod no sorgulama,on numara barkod sorgulama,orjinal ürün sorgulama,orjinal parfüm barkod sorgulama,nike orjinal ayakkabı sorgulama,orjinal parfüm sorgulama,ürün barkod sorgulama,adidas orjinallik sorgulama,orjinal ürün barkod sorgulama,rakı barkod sorgulama,barkod sorgula,barkod okut,orjinal parfüm seri no sorgulama,ürün sorgulama,nike orjinallik sorgulama,parfüm orjinalliği sorgulama,adidas barkod,ürün kodu sorgulama,barkod kodu sorgulama,nike urun sorgulama,barkoddan ürün bulma,nike kod sorgulama,defacto ürün sorgulama,nike ayakkabı barkod sorgulama,barkot sorgula,sigara bandrol sorgulama,orjinallik sorgulama,yeni rakı seri numarası sorgulama,jack daniels barkod sorgulama,parfüm orjinallik sorgulama,adidas orjinal ürün sorgulama,defacto barkod ile arama,parfümün orjinalliğini sorgulama,barkot okut,nike barkod,balparmak barkod okuma,orjinal ayakkabı sorgulama,ürün orjinalliği sorgulama,sigara barkod sorgulama,nike sorgulama,rakı sorgulama,eleaf orjinal sorgulama,orjinal saat sorgulama,barkod fiyat sorgulama

2 thoughts on “Barkod Sorgulama

  1. Relax Shower firmasından 02129093250 no.lu telefonla 1 ay önce RELAX shower duş başlığı ısmarladım. Ne varki fazla tazyik yüzünden temizlik sırasında krom kapak çıktı ve kanala gitti. Ürünün garantili olmasına güvenerek en az 5 kez telefonla aradım ve yeni krom başlık göndermelerini söyledim. Ancak her defasında gönderdik, gönderiyoruz teraneleriyle beni aldattılar. Üründe sadece uyduruk barkod var. Barkod şöyle: 8 681599159380 Onay kodu numarası maalesef yok. Sorum şu: Bu ürün sahtemidir? Çünkü firmanın adresi ve Barkod Onay kodu numarası yok. Lütfen bana bilgi verirmisiniz? Sonmsuz saygılarımı sunarım.

  2. Relax Shower firmasından 02129093250 no.lu telefonla 1 ay önce RELAX shower duş başlığı ısmarladım. Ne varki fazla tazyik yüzünden temizlik sırasında krom kapak çıktı ve kanala gitti. Ürünün garantili olmasına güvenerek en az 5 kez telefonla aradım ve yeni krom başlık göndermelerini söyledim. Ancak her defasında gönderdik, gönderiyoruz teraneleriyle beni aldattılar. Üründe sadece uyduruk barkod var. Barkod şöyle: 8 681599159380 Onay kodu numarası maalesef yok. Sorum şu: Bu ürün sahtemidir? Çünkü firmanın adresi ve Barkod Onay kodu numarası yok. Lütfen bana bilgi verirmisiniz? Sonmsuz saygılarımı sunarım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.