Barkod Sorgulama

 Barkod Sorgulama

GEPIR sayesinde hangi barkod numarasının hangi firmaya kayıtlı olduğunu ve herhangi bir firmanın hangi barkod numaralarına sahip olduğunu öğrenebilirsiniz.

Barkod Numarası (GTIN) İle Arama

GTIN’ler özellikle perakende satılan ürünleri tanımlamakta kullanılır.GTIN ile ilgili detaylı bilgi için burayı tıklayınız.

Lütfen Ticari Ürünün Üzerindeki barkod numarasını giriniz.

GTIN (Barkod Numarası):

Barkod Numarası Sorgulama

Firma Adı İle Arama

Aramak istediğiniz firmanın adını ve ülkesini giriniz. Dilerseniz seçenekleri azaltmak için firmanın bulunduğu şehri de girebilirsiniz.

Firma Adı İle Arama

v

Ara

 

Lokasyon Numarası (GLN) İle Arama

Yoğunlukla elektronik ticaret uygulamalarında kullanılan GLN’ler firmaların tüzel kişiliklerini ya da operasyonel lokasyonlarını tanımlar. GLN İle ilgili ayrıntılı bilgi için burayı tıklayınız.

GLN Numarasını Giriniz

Lokasyon Numarası (GLN) İle Arama

*

Ara

Taşıma Birimi Etiketi (SSCC) İle Arama

SSCC taşıma birimlerinin tedarik zinciri boyunca izlenmesi için kullanılır. SSCC İle ilgili detaylı bilgi için burayı tıklayınız.

SSCC numarasını (00 AI’ını kullanmadan) giriniz :

Taşıma Birimi Etiketi (SSCC) İle Arama

*

Ara

 

 

Barkod etiketler

barkod sorgulama,barkot sorgulama,nike barkod sorgulama,barkod numarası sorgulama,barkod sorgulama numara,parfüm barkod sorgulama,on numara barkod sorgulama,barkod no sorgulama,orjinal parfüm barkod sorgulama,orjinal ürün sorgulama,nike orjinal ayakkabı sorgulama,orjinal parfüm sorgulama,ürün barkod sorgulama,orjinal ürün barkod sorgulama,adidas orjinallik sorgulama,barkod sorgula,rakı barkod sorgulama,orjinal parfüm seri no sorgulama,adidas barkod,parfüm orjinalliği sorgulama,nike orjinallik sorgulama,barkod kodu sorgulama,barkod okut,nike urun sorgulama,nike kod sorgulama,defacto ürün sorgulama,ürün kodu sorgulama,barkoddan ürün bulma,barkot sorgula,nike ayakkabı barkod sorgulama,sigara bandrol sorgulama,parfüm orjinallik sorgulama,ürün sorgulama,parfümün orjinalliğini sorgulama,orjinallik sorgulama,adidas orjinal ürün sorgulama,jack daniels barkod sorgulama,balparmak barkod okuma,ürün orjinalliği sorgulama,yeni rakı seri numarası sorgulama,orjinal ayakkabı sorgulama,nike barkod,eleaf orjinal sorgulama,defacto barkod ile arama,nike sorgulama,sigara barkod sorgulama,rakı sorgulama,orjinal saat sorgulama,new balance orjinal sorgulama,barkod fiyat sorgulama

One thought on “Barkod Sorgulama

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.