Barkod Sorgulama

Barkod Sorgulama

Barkod Numarası Sorgulama Nasıl Yapılmaktadır?

Barkod numarası sorgulama işlemi için Perakende olarak satılan ürünlere ait bir barkodları tanımlamakta kullanılan GTIN(Global Trade Item Number) ile sorgulama yapacaksanız, ticari ürünün üzerinde yazan ve GS1 sistemine göre oluşturulan barkod numarasını, arama alanına girip “Ara” butonuna basarak sorgulayabilirsiniz. Örnek bir sorgulama görüntüsü ve elde edilen barkod arama sonucu aşağıda verilmiştir.

Barkod sorgulama işlemi için Tıklayınız….

Barkod Sorgulama

 

 

Barkod Sorgulama

İlaç Sorgulama

İlaç kutusunun üzerindeki barkodun yanında yer alan (01) ile başlayan kodu başında (01) olmadan Barkod no alanına, (21) ile başlayan kodu başında (21) olmadan Seri no alanına yazınız.
PTT KARGO TAKİP BARKOD SORGULAMA

Kargo takip sorgulama yapmak için öncelikle kargo takip kodunuzu öğrenmeniz gerekmektedir. PTT Kargo için gönderi takip numaranız makbuzun üzerinde yer alan barkod numaranızdır. 13 haneli barkod numaranızı öğrendikten sonra gönderi takip sayfasındaki Barkod Numarası ve hemen altında yer alan Güvenlik Kodu bilgilerini tam olarak girmelisiniz.

Barkod etiketler

ilaç barkod sorgulama,3 ile başlayan barkod,barkod 3,barkod no ile kumaşın ürün sorgulama,Orjinal orviax kutusu ve barkodu,mucize krem barkod sorgulama,lac barkot sorgu,İlaçlarda parti no ne demek,ilacın orjinallik sorgulama,ilacin or,ilaç barkod sorgulama programı,barkod ile ilaç ogrenme,barkod ilac,total barkod sorgulama

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.